Home Mobile Jak przywrócić usunięte SMSy w telefonie?
Mobile - 14 listopada 2019

Jak przywrócić usunięte SMSy w telefonie?

Skasowane SMSy w telefonie - jak odzyskać?

Czasem zdarzy się tak, iż ważne SMSy zostaną przez przypadek usunięte. Czasem są to naprawdę istotne wiadomości, które chciałoby się z jakichś względów przechować. Wiedza na temat tego, w jaki sposób przywrócić usunięte SMSy w telefonie, jest jak najbardziej potrzebna.

Jak odzyskać utracone SMSy z telefonu?

Utracone SMSy, które przez przypadek zostały skasowane z telefonu, można odzyskać dzięki specjalnemu programowi, który nazywa się Paraben Device Seizure. W pełnej wersji kosztuje on jednak ponad cztery tysiące złotych. Po zainstalowaniu tego programu należy podłączyć swój telefon komórkowy do komputera. Program pozwala na odzyskanie nie tylko usuniętych wiadomości, ale i zdjęć oraz kontaktów. Warto jednak sprawdzić wcześniej, czy jest on kompatybilny z posiadanym modelem telefonu, ponieważ nie każdy jest odpowiedni.

Kolejnym programem, który pozwala na odzyskanie utraconych wiadomości, jest O&O unErase. Jest on znacznie tańszy, ponieważ kosztuje jedynie nieco ponad sto złotych. Jest bardzo prosty w obsłudze, ponieważ wystarczy go zainstalować i podłączyć telefon, a cała reszta zostanie wykonana intuicyjnie.

Odzyskiwanie SMSów

Wiele z tego typu programów pozwala także na odzyskanie utraconych fotografii oraz kontaktów. Dzięki temu są one bardzo funkcjonalne i sprawdzają się przede wszystkim, wtedy gdy z telefonu zostaną wykasowane wszystkie pliki. Odzyskanie ich za pomocą tych programów sprawia, że w szybki i przede wszystkim łatwy sposób można znów wgrać wszystkie swoje dane na telefon komórkowy, a także stworzyć ich wersję zapasową na komputerze. Na pewno są to metody polecane każdemu, kto bardzo chciałby odzyskać swoje wiadomości.

Zobacz też:

Sprawdź również

Mobilne wersje gier coraz bardziej popularne

Mobilne gry w ostatnich latach zrobiły się bardzo popularne. Rynek gier mobilnych jest już…