Home Social Media Jak zrobić czarnego snapa?
Social Media - 28 kwietnia 2022

Jak zrobić czarnego snapa?

Czarny snapchat krok po kroku

Czarny Snapchat, a raczej aktualizacja, w której został dodany ciemny motyw została wprowadzona w 2021 roku. Czasami niewielka zmiana, taka jak kolor motywu może niezwykle usprawnić wrażenia wizualne oraz uprzyjemnić nam korzystanie z aplikacji. Warto podkreślić, że dla przemęczonych oczu dużo lepiej sprawdzi się tryb ciemny, więc jak można zauważyć nie jest on tylko wizualnym dodatkiem czy zmianą, Coraz więcej aplikacji korzysta bowiem z tzn. Darkmode. Ciemnego motywu możemy się dopatrzeć na Instagramie, Facebooku, Pinterescie, Twiterze oraz właśnie na Snapchatcie.

Jak mieć czarnego Snapa?

Już tłumaczę i objaśniam. W pierwszej kolejności należy otworzyć aplikację Snapchata i upewnić się, że jest ona zaktualizowana do najnowszej wersji (a przynajmniej do tej, od której czarny motyw występuje). W kolejnym kroku należy kliknąć na swoje zdjęcie profilowe na Snapie. Nacisnąć na „Ustawienia”, a następnie przejechać palcem w dół i dotknąć „Wygląd aplikacji”/App appearance”. Kiedy już to zrobimy, pokażą nam się trzy opcje: „Zawsze jasny”, „Dopasuj system”/”Match sysem”* i „Zawsze ciemny”. Wybieramy oczywiście, to co chcemy i to co najbardziej nam w danym momencie odpowiada.

(*Match System „dopasowuje” wszystko do motywu, który aktualnie mamy na telefonie.)

Snapchat, czarny motyw – Android

Android co prawda doczekał się aktualizacji z czarnym motywem nieco później niż IOS, ale również po czasie dołączył do grona posiadaczy tej funkcji. Jak zatem ją włączyć? Po pierwsze, musimy otworzyć aplikację i upewnić, że, że jest zaktualizowana do najnowszej wersji. następnie naciskamy na nasze zdjęcie profilowe, a zaraz potem na „Ustawienia”. Zgodnie z następnym w kolejności krokiem, zjeżdżamy na dół i szukamy „Wygląd aplikacji”. pokażą nam się trzy opcje: „Zawsze jasny”, „Dopasuj system”, „Zawsze ciemny”. Oczywiście wybieramy to co chcemy, czyli w naszym przypadku będzie do opcja „Zawsze ciemny” (lub jeśli używamy czarnego motywu na naszym urządzeniu, możemy wybrać „Dopasuj system”).

Jak zrobić czarnego Snapa – iPhone?

Tutaj mamy do czynienia z systemem, który jako pierwszy zyskał Darkmode. Skoro to już wiemy, to teraz pozostaje tylko kwestia tego, jak włączyć taki ciemny motyw? A no okazuje się, że bardzo prosto. Pierwszym krokiem jest włączenie naszej aplikacji Snapchata i sprawdzenie, czy jest zaktualizowana do wersji z ciemnym motywem. Krokiem drugim jest naciśniecie na nasze zdjęcie profilowe. Trzeci krok polega na wejściu w „Ustawienia” i zjechaniu na dół w poszukiwaniu frazy, która brzmi „Wygląd aplikacji” lub też „App appearance” i kliknięciu w nią. Czwarty krok wygląda następująco, wybieramy opcję, która najbardziej nas interesuje ze wszystkich trzech : „Zawsze jasny” albo „Always Light”, „Dopasuj system” lub „Match system”, „Zawsze jasny” albo „Always Dark”. Kiedy już wybierzemy czarny motyw, nie pozostaje nam nic innego jak cieszenie się nim.

Jak zrobić czarnego Snapa na Xiaomi?

Jeśli ktoś z was kiedykolwiek zastanawiał się jak ustawić czarny motyw Snapchata na smartfonie marki Xiaomi, to już pokazuję. Sprawa ma się w gruncie rzeczy bardzo prosto i klarownie. Na początek odpalamy aplikację Snapchata i następnie klikamy w nasze zdjęcie profilowe. wchodzimy w „Ustawienia” i szukamy „Wygląd aplikacji”. Kiedy już się z tym uporamy i klikniemy we właściwy napis, pokażą nam się trzy następujące opcje: „Zawsze jasny”, „Dopasuj system” oraz „Zawsze ciemny”. Wybieramy oczywiście „Zawsze ciemny”, bo na tym nam akurat zależy i cieszymy się z odniesionego sukcesu.

Jak zrobić czarnego Snapa na Huawei?

Pierwsze co musimy zrobić, to wejść na zaktualizowaną (przynajmniej do wersji obsługującej ciemny motyw, bo inaczej mijamy się z celem) aplikację Snapchata. Odszukujemy nasze zdjęcie profilowe i klikamy w nie. Naciskamy w „Ustawienia”, a potem zjeżdżamy w dół i klikamy w „Wygląd aplikacji”. Pokażą nam się wtedy trzy opcje: „Zawsze jasny. „Dopasuj system” i „Zawsze ciemny„. Naciskamy oczy wiście w „Zawsze ciemny”, bo tego właśnie szukaliśmy.

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…